Sizce hile açanlar hayatından ne kadar zevk alıyordur?

Usifqn

Kömür madencisi
Herhangibi bir insan bunu yapıp milletin kul hakkına giriyorsa bu normal bişey değildir. Siz bu konu hakkında düşüncelerinizi paylaşır mısınız?

Ferixinder

Özel Üye
Özel Üye
yani burada konu açmak onları engelleyeceğini düşünmüyorum sadece boşa çaba, en iyisi hesabı çaldırmamanız

Erenay

Kömür madencisi
Hile açanlar nasıl hissediyor biliyor musun ? Hani böyle hiçbir şey düşünmeden sadece koşarsın ya onun gibi bir şey , amaçları veya başarmak istedikleri bir olay yok :rolleyes:

HyperOfStrike

Kömür madencisi
'Hile başaramayanların ürünüdür' diye bir laf vardır bilen bilir

Mlynstax

Zümrüt madencisi
-3 iq olduklarından dolayı zevke bağlı değil,öldürmeye bağlı oynuyorlar

mortalstroke

Kızıltaş madencisi
Herhangibi bir insan bunu yapıp milletin kul hakkına giriyorsa bu normal bişey değildir. Siz bu konu hakkında düşüncelerinizi paylaşır mısınız?
İnsan eğlenmek için oyuna giriyor . Zaman geçiriyor bileğinin hakkıyla oyun oynuyor siz gelib makro vb şeyler açıyorsunuz ayıp değilmi.Hilelere hakkım haram

Sturzio

Kömür madencisi
benim düşüncem alıyorlardır.
çünkü hile açarak önündeki kişiyi ezmek büyük ihtimalle zevk veriyordur...
ama hile açmaları tamamen yanlış. hile açanlara günlük değil ip ban* atılmalı.

(*) : ip ban, adres engelidir. adres engeli atıldığı zaman kişinin o adrese kayıtlı
olan hesapları silinir ve o adresten hesap açması imkansız hale gelir.

----------------------------------------------------------------------------------------------

ve konuda çoğu kişi duyar kasmış. ayrıca hile
açanlara hakkım haram olsun yazanlar, sizce siz
öyle yazdığınızda hile açan açmayı bırakacak mı?
sadece bir soru...

Crefax

Rafa
Şu Hile konusu zevk işidir bunun için king network gibi tamamen hile serbest sunucular vardır hiçbir şekilde atılmazsınız ve ban yemezseniz orda hile açmak servbesttir ama ordaki hileler hileden anlayan veya kodlayan kişiler onları huzuni ile kesemezsiniz sizinle dalga geçerler max 10 yaşındaki araştırmayan arkadaşlarımızda güzel hile bulmak yerine hilesiz insanları keserek kendilerini komik hissediyor sanırım ama ben hile kullanıcısı olarak siz nasıl pvp'den skywars'dan veya creative'den zevk alıyorsanız hile ile oynamak hoşuma gittiği için hile serbest sunucularda oynuyorum ama onun dışında hile ile giriş yapılması yasak sunucuda hile açanların ne zevk aldıgını anlamıyorum.

YusufEZ

Kızıltaş madencisi
Bence Hile Acanlar Kendini Pro Sanan Nooblardır