Skin değişmiyor!!!!

Thqrnn

Oduncu
Minecraft heasbım orjinal olmasın arağmen ana launcherdan değiştirdiğimde craftriseda ki skinim değişmiyor.

Değiştirip birkaç gün bekledim ve yine olmaıd ayrıca bunu dışında hesaba gir çık ve yeniden bağlanma özelliklerini de denememe rağman hala bir sonuç alabilmiş değilim.

İlgilenirseniz teşekkür ederim.

Tz784!cQ

Kömür madencisi
Dostum aynı sorunu bende yaşıyorum bende konu açtım ama hala düzelmedi.
İnşallah ilerideki zamanlarda düzelir bu sorun.

AhoKrbrk

Kömür madencisi
Craftrise presiz bir sunucu olduğu için skinini craftrise nin sitesinden değiştirmen gerekir sen ne kadar preli hesap ile girsende craftrise presiz sunucu olduğundan seni de presiz olarak görür en son yanlış hatırlamıyorsam kendi sitesinde skin değiştirmek paralıydı :D (Baktım Aylık 5tl imiş skin üyeliği artık işine gelirse )

YAYO

Oduncu
bendede aynı sorun var 2 kez desteğe yazdım çözeceğiz diye oto cevap aldım

YAYO

Oduncu
Craftrise presiz bir sunucu olduğu için skinini craftrise nin sitesinden değiştirmen gerekir sen ne kadar preli hesap ile girsende craftrise presiz sunucu olduğundan seni de presiz olarak görür en son yanlış hatırlamıyorsam kendi sitesinde skin değiştirmek paralıydı :D (Baktım Aylık 5tl imiş skin üyeliği artık işine gelirse )
ama eskiden ben skinimi değiştiriyodum 10 dk ye geliyordu. craftrise eskiden pre sunucu değildi şimdide değil ama değişiyordu. rise launcherdan sonra böyle oldu sanırım

Tz784!cQ

Kömür madencisi
ama eskiden ben skinimi değiştiriyodum 10 dk ye geliyordu. craftrise eskiden pre sunucu değildi şimdide değil ama değişiyordu. rise launcherdan sonra böyle oldu sanırım
Rise Launcher varkende skin değiştirme çalışıyordu 25 kasımda son kez skinimi bi değiştirdim craftrise skini kaldı desteğe yazdım oto cevap aldım öyle kaldı düzelticez diyolar ilgilenmiyorlar.

Za4tWaW

Oduncu
Herşeyi biliyormuş gibi konuşma knk birkaç gün önce fln değişiyordu bal gibi presiz suncu preli sunucu diye bişey yok bu bir hata düzeltilmesi lazım ya da craftrise paragöz (zaten öyle de neyse)

Typhlozz

Kömür madencisi
Skin değiştirmek ücretli arkadaşlar. Hesabınız hangi statüye sahip olursa olsun, www.craftrise.com.tr adresinden skin üyeliğin satın almalısınız.

Tz784!cQ

Kömür madencisi
Skin değiştirmek ücretli arkadaşlar. Hesabınız hangi statüye sahip olursa olsun, www.craftrise.com.tr adresinden skin üyeliğin satın almalısınız.
Hayır 24 kasıma kadar pre hesabınla cr hesabının adı aynıysa ve pre hesabında skin değiştirme özelliği varsa değiştirdiğin skin craftrise hesabınıda geliyordu şuan bir sorun var gelmiyor çoğu kişinin skini craftrise skini kaldı hala bu sorunu düzeltmiyorlar.