Skin im Gözükmüyor

Squrty

Oduncu
Selam, Ben oyundaki adımla Squrty ben gerçek MC prenium adımla hesabı açtım ama skinnim hem oyunda hem de websitede gözükmüyor 2 sindede default skin ben orijinal skinimle oynamak istiyorum buna bir çözüm bulursanız sevirim.

Jefgray

Kömür madencisi
Minecraftın orijinal sitesinde skin'in yüklü olduğundan emin ol. Sorun ordan kaynaklı bence.

HüseyinTR

Kütüphaneci
Selam, Ben oyundaki adımla Squrty ben gerçek MC prenium adımla hesabı açtım ama skinnim hem oyunda hem de websitede gözükmüyor 2 sindede default skin ben orijinal skinimle oynamak istiyorum buna bir çözüm bulursanız sevirim.
Skin paketi alman lazım, Premium üyelik oluştursanda kabul etmez

Jefgray

Kömür madencisi
Ama yine de premiumun yoksa ve ya herhangi bir sıkıntı oluşuyorsa aylık sadece 5 TL karşılığında skin üyeliği almanı öneririm. Üstelik şuan %50 indirim mevcut. Tam anlamıyla sudan ucuz :)

HüseyinTR

Kütüphaneci
Eğer orijinal minecraft hesabı varsa, minecraftın kendi sitesinden skin yükleyerek CraftRise ve ya herhangi bir minecraft sunucusunda skinini değiştire bilir.
Sadece craftriseya, kendi launcherinden girebilir o yüzden skin paketi almak zorunda

Gerech

Forum Yazarı
Oyunda girdiğinize "ESC" tuşuna basarak kozmetiklere girin. Skin kategorisine gelip, sıfırlama seçeneğine tıklayın. Eğer düzelmez ise "craftrise/destek" üzerinden destek talebi oluşturun.