Sözde murder da team gerekçesiyle 1 hafta BAN

mertkrcy

Kömür madencisi
Merhabalar ben işte uzun zamandır katil kimde takılıyorum zaten o serverda olan herkes beni tanır. Ben mertkrcy adlı oyuncuyum. Gkan ve iShield adlı arkadaşımla beraber Katil Kim oynuyorduk ve NguyenLaam adlı soysuz yalancı ile bayağıdır da husumetimiz vardı. Şimdi biz oyuna girdik işte bu öldü sözde ekran kaydı almış biz o arada konuşuyoruz işte sonra da saklanıyorum işte gerek bu sebepten ben ban yedim ve giriş ekranında da aynen sebebin bu olduğu yazıyordu. İşin garip tarafı NguyenLaam adlı şahıs aynı loncada olmanın team olduğunu sanan birisidir. Biz kendi aramızda eğleniyorduk ve ben Ardanın yada ayberkin katil olduğunu bilmiyordum görmüş olduğunuz gibi ben zaten saklanıyorum orada. Ama ısrarla NguyenLaam adlı oyuncu çabalarıyla bizi banlattırdı. Craftrise gibi bir serverin ufak 1 -2 şeyle ban atması artık gerçekten SİNİRİME gitmeye başladı. Benim orada MVIP üyeliğim var skin üyeliğim var r-dog murder team derken 10 gün gitti sayesinde. Ben artık denetim izleniminde olmadığı halde SAÇMA ban atılmasından gerçekten bıkmış durumdayım.
Kanıt olarak gösterdiği video da ha burada kendi hesabından atmaya yüreği yetmemiş aleyna tilki diye atmış hey Allahım ya

Zaten aldığı sslerden ve yaptığı şeylerden bizim lonca ile bir sıkıntısı olduğu belliydi 3. videoda da zaten lonca başkanı BoraSad ve Gkan ı video ya almış durumda ama ben artık gereğinin yapılmasını istiyorum .
Başlık olarak atmış ya nerede adalet diye, beni insafımdan onun takım olma videolarını chat mesajlarını falan videoya aldığım halde boş ver ya bir insanın emeklerini boşa çıkarma diye silmiştim. Şimdi ben diyorum ; NEREDE ADALET?

Kresua

Forum Yazarı
Forum Yazarı
Buraya atman bir şey ifade etmez. Bildirmek için web site kısmından "destek" kısmını kullanman gerek:
Destek: CraftRise • Destek