Soncastle.batihost.net | Emek skyblock | Özel hediyeler | Özel sistemler | Gelin beraber emek verip beraber eğlenelim | Herkesi bekliyoruz...

Naskoles

Oduncu
Selamlar,
Hepinizi selamlıyorum ve herkesi sunucumuza bekliyorum.CS6 yapamadığım için arkadaşımdan yardım aldım saolsun oda kendi ufak tefek birşeyler yaptı. En iyisini size sunmak isterdim fakat Bilgisayarımında kötü olduğundan dolayı kasmalar vb. Durumlar yaşıyorum.Neyse konuya gireyim herkesi bekliyorum ve hepinizi selamlıyorum.
--Bizim hakkımızda--
Benim adım mirza ve 17 yaşındayım arkadaşımın yani ortağımın adıda mert ve oda 16 yaşında . İlk sunucu açışımız ve bunu değerlendirmek istiyoruz sunucuyu açmamızın nedeni : Sizlerle birlikte oynamak ve sizin istediğiniz sistemleri veya yenilikleri yapmak
Gelin beraber emek verip beraber eğlenelim.
---Sunucuya geldiğinizde---
Size ilk ve yeni açıldığımız için 1 seferliğine güzel ödüller vermeyi planlıyoruz. Ve yeniliklerden haberdar olmak için -/discord yazarak discord adresimize gelip öğrenebilirsiniz. Eventlerimiz olacaktır oyuncularımız artıkça veyahut özel günlerimizde. -/Kurallar ile kuralları öğrenmeyi,-/Bilgi ile sunucumuz hakkında bilgi edinmeyi,-/is ile adanızın türünü seçip kurmanızı Sağlayan pek çok komutlar vardır.
---Sunucu bilgi---
Server İp : soncastle.batihost.net
Server Slot:Sınırsız
Server Sürüm:1.8
Server GB: 4
Server Ping Durumu: Yok denecek kadar az.
--İs top yeri ve büyü yeri--
Tanıtım2.png

--Market--
Marketimiz.png

--Kasalar--
Kasalar.png

--Ada düzeni--
Adalar.png

--Spawn--
Spawn.png

--Satış cubuğu--
Satıs.png

--Çok küçük ama arkadaşın emeği boşa gitmesin diye koymak istedim--
Tanıtım.png

Son düzenleme:

Naskoles

Oduncu
Küçük olduğu için hepinizden özür diliyoru. Yapmayı bilmediğim için ayarlıyamadım kusura bakmayın inşallah bunuda uygun görürsünüz.

Ekli dosyalar