SonOyuncu/Minecraft Mojang Yazısı Gelmiyor.

Ad Bulamadım

Altın madencisi
Merhaba, Ben SonOyuncu İndirince Normal Bir Şekilde Kuruluyor Ama Oynaya Basınca SonOyuncu Görev Yöneticisi'nde Arka Plan'a Geçiyor Ve Normalde SonOyuncu'da Oynaya Basınca Çıkan Mojang Yazısı Gelmiyor. Java Normalde CraftRise Yada SonOyuncu'da Oynarken İşlemcimin %40-%50'sini Kullanırken SonOyuncu'da Oyna'ya Basınca Arka Plana Geçiyor Ve %0.01 Kullanıyor. CraftRise Açılmasına Rağmen SonOyuncu Açılmıyor. Şimdi Öncelikle Lütfen "Sürücülerinizi Güncelleyin" Demeyin, Sürücülerim Güncel Olsa da Olmasa da Normalde Açılıyordu, Format Sonrası Böyle Oldu. Bu Yüzden Bana Biri Lütfen Yardım Edebilir Mi?

Chanly

Altın madencisi
Merhaba, antivirüs programınız açıksa kapatıp deneyebilirsiniz.

Chanly

Altın madencisi
Ayrıyeten sürücülerinizin güncel olması çok önemlidir, her ne kadar güncel olmadığında da çalışıyor deseniz bile güncellemenizde fayda var.

Ad Bulamadım

Altın madencisi
Merhaba, antivirüs programınız açıksa kapatıp deneyebilirsiniz.
Anti Virüs Programımdan Sıkıntı Olmuyor, Saten Format Atıldı Derken AnaKart Patlamıştı AnaKart Patlama Nedeni CraftRise'da Yılbaşı Kodundan Aldığım Skin, Şapka Kanat vb. Birde Google'dan Discord'dan Arkadaşlarımla Konuşmam Yüzünden.

Ad Bulamadım

Altın madencisi
Ayrıyeten sürücülerinizin güncel olması çok önemlidir, her ne kadar güncel olmadığında da çalışıyor deseniz bile güncellemenizde fayda var.
Sürücülerimi Güncelleyince Bilgisayara Bir Şey Oluyor, Ekran Kararıyor Sonra Bazen Ekran Gelip Gidiyor Sonra Bazı Şeyler Küçülüp Büyülüyor 1 Kere Güncelledim Ondan Sonrada Korkumdan Güncellemedim, Güncelleyemedim.

Chanly

Altın madencisi
Onların zararı yoktur. Ve geçicidir, her bilgisayara sürücü güncellemesi anında garip şeyler olur. Bu yüzden korkmanıza gerek yok :)

Chanly

Altın madencisi
Baya bir araştırma yaptım konunuz hakkında, muhtemel 3 çözüm şunlardır;

- %appdata% üzerinden .sonoyuncu klasörünü silip tekrardan yüklemek
- Sürücüleri güncellemek ( drivebooster uygulamasıyla güncelleyebilirsiniz. )
- Antivirüs programını kapatmak