[TURKEY] Hypixel Türkiye - Hypixel Türk Topluluğu - 2016'dan beri!

Nowitzer

Oduncu
[TURKEY]

mITCnF.png

Merhabalar. Guild, 8 Eylül 2016 tarihinde açıldı. Son zamanlarda aktifliğimiz iyi bir şekilde artmaya başladı. Biz de yönetim ekibi olarak etkinliğimizi artırdık. Discord sunucusu gibi şeylere önem verdik. Discord sunucumuzda Guild üyelerine özel çekilişler yapmaya başladık. Sizlere daha iyi bir Guild ortamı sunmak için çaba gösteriyoruz. Hypixel sunucusundaki Türk oyuncuları topluyoruz. Desteğinizi bekliyoruz.

Yetkili kadromuz:

Nowitzer (Guild Master)
Leinfy (Admin)
karadeniz (Moderator)
FrozenLuster_ (Helper)
Yasinnnnnn (Helper)
Fudden (Helper)

Nasıl katılırım?

Yukarıda verdiğimiz bağlantıdan, Discord sunucumuza katıldıktan sonra guild-alım bölümünden aşağıdaki bilgileri bize sağlarsanız guilde katılabilirsiniz. (Discord kullanmıyorsanız, konuya yanıt olarak bilgilerinizi yazabilirsiniz.)

Minecraft Kullanıcı Adı:
Discord Kullanıcı Adı ve Etiketi: (Kullanıyorsanız.)
Favori Mini Oyun:

hypixelturkiye2021 (2).png

Guild Master'a ulaşın:

Telegram: https://t.me/Nowitzer

Discord: Nowitzer#7182

Son düzenleme:

EmirhanSahn

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
Konunun başında gene bir discord sunucu reklamı sandım ve yasak olduğunu dile getirecektim.Fakat sonuna kadar okuyunca gerçekden güzel bir iş başardığınızı söylemeliyim.
Umarım bu güzel topluluğunuz iyi yerlere gelir ve Türk oyuncu kitlesine iyi dostluklar ve oyun ortamı sağlarsınız.

Nowitzer

Oduncu
Konunun başında gene bir discord sunucu reklamı sandım ve yasak olduğunu dile getirecektim.Fakat sonuna kadar okuyunca gerçekden güzel bir iş başardığınızı söylemeliyim.
Umarım bu güzel topluluğunuz iyi yerlere gelir ve Türk oyuncu kitlesine iyi dostluklar ve oyun ortamı sağlarsınız.
Çok teşekkür ederim güzel sözleriniz için. Elimizden geldiği kadar iyi bir Türk oyuncu topluluğu oluşturmaya çalışıyoruz. 4 senedir açık olan bir Guild'e göre o kadar büyük değiliz. Ancak son birkaç aydır ciddi olarak topluluğu büyütmeye başladık. Çekilişler, etkinlikler yapıyoruz. Topluluğu gerçek anlamda oluşturmak adına Discord'u da ekledim. Yetkililer eğer belirtirse, konu silinmeden Discord'u kaldırabilirim. Sorun olmazsa da böyle bırakacağım.