Upss! loncaya gelen eklentiler

Cumhuriyet

Kızıltaş madencisi
Öncelikle hepinize selam değerli forum üyeleri umarım mutlu ve güzel bir bayram geçirmişsinizdir, hepinizin geçmiş bayramını kutluyorum ve konuma girmek istiyorum.

Bildiğiniz üzere /lonca yazdığınızda gelen arayüz aşşağıdaki şekildeydi

11102

upss sanırım biraz sade fakat birkaç yenilik geldi haydi biraz yenileklerden bahsedelim.

11/04/2021 tarihi itibariyle gelen son arayüzü göstermek istiyorum

11105

birkaç şey eklenmiş gibi gözüküyor biraz komutları anlatalım;
/lonca modsohbet sadece lonca modların konuşabildiği ve görebildiği bir komut
/lonca duyuru loncadaki üyelere duyuru yapabileceğiniz bütün üyelerin gördüğü lonca içi duyuru sistemi
/lonca mesaj loncada ki üyelerin konuşabildiği küçük bir ortam
/lonca mesajkapat loncadaki konuşulan mesajları görmek istemeyenlerin lonca mesajları kapattığı komut
/lonca ban üyeyi loncadan engeller
/lonca unban <isim> loncadan engellenen üyenin engelini kaldırır
/lonca unban hepsi loncadan engellenen herkesin engelini kaldırır
/lonca market lonca üye limitini, lonca adını gökkuşağı ve coin çarpanını arttırabileceğiniz bir arayüz çıkarır

Bu konumda size yeni eklenen komutları kısaca anlatmak istedim umarım yararlı olmuştur. Bu tarz yeniliklerden haberdar olmak için discord.gg/craftrise adresini ziyaret etmeyi unutmayın, İyi forumlar!

Son düzenleme:

Early

Kızıltaş madencisi
Öncelikle hepinize selam değerli forum üyeleri umarım mutlu ve güzel bir bayram geçirmişsinizdir, hepinizin geçmiş bayramını kutluyorum ve konuma girmek istiyorum.

Bildiğiniz üzere /lonca yazdığınızda gelen arayüz aşşağıdaki şekildeydi

Ekli dosyayı görüntüle 11102

upss sanırım biraz sade fakat birkaç yenilik geldi haydi biraz yenileklerden bahsedelim.

11/04/2021 tarihi itibariyle gelen son arayüzü göstermek istiyorum

Ekli dosyayı görüntüle 11105

birkaç şey eklenmiş gibi gözüküyor biraz komutları anlatalım;
/lonca modsohbet sadece lonca modların konuşabildiği ve görebildiği bir komut
/lonca duyuru loncadaki üyelere duyuru yapabileceğiniz bütün üyelerin gördüğü lonca içi duyuru sistemi
/lonca mesaj loncada ki üyelerin konuşabildiği küçük bir ortam
/lonca mesajkapat loncadaki konuşulan mesajları görmek istemeyenlerin lonca mesajları kapattığı komut
/lonca ban üyeyi loncadan engeller
/lonca unban <isim> loncadan engellenen üyenin engelini kaldırır
/lonca unban hepsi loncadan engellenen herkesin engelini kaldırır
/lonca market lonca üye limitini, lonca adını gökkuşağı ve coin çarpanını arttırabileceğiniz bir arayüz çıkarır

Bu konumda size yeni eklenen komutları kısaca anlatmak istedim umarım yararlı olmuştur. Bu tarz yeniliklerden haberdar olmak için discord.gg/craftrise adresini ziyaret etmeyi unutmayın, İyi forumlar!
Bilgilendirici olmuş teşekkürler!