uzun zamandır bilgisayarım olmadığından dolayı hesabıma giriş yapmadığımdan şifremi unuttum ve hangi e postaya bağlı olduğunu bilmiyorum

EnesOmer

Oduncu
Uzun zamandır bilgisayarım yoktu bundan dolayı giremiyordum mc ye insanlık hali olarak unuttum şifremi fakat sorun şu bir sürü e postam var hangisine bağlı bilmiyorum ama tüm e posta şifrelerim aynı olduğundan e postama girebilirim. Hesabımın nicki: EnesOmer'di eğer bir yetkili yardımcı olup e postamı söyleyebilirse hesabıma tekrardan girebileceğim yardımcı olun lütfen.

xRooten

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
Merhaba,

Sana yardım edebilmek için siteye kayıt oldum ilk öncelikle https://craftrise.com.tr/ sitesine bağlan
daha sonrasında Şifremi sıfırlaya basarak EnesOmer yaz çıkan yere hangi e-postana kayıtlıysa hesap
ona şifre sıfırlama isteği gönderilir.

İyi oyunlar.

Cumhuriyet

Kızıltaş madencisi
Uzun zamandır bilgisayarım yoktu bundan dolayı giremiyordum mc ye insanlık hali olarak unuttum şifremi fakat sorun şu bir sürü e postam var hangisine bağlı bilmiyorum ama tüm e posta şifrelerim aynı olduğundan e postama girebilirim. Hesabımın nicki: EnesOmer'di eğer bir yetkili yardımcı olup e postamı söyleyebilirse hesabıma tekrardan girebileceğim yardımcı olun lütfen.
Sahip olduğun bütün e-postaları tek tek kontrol et elbet birisi çıkacaktır.

EnesOmer

Oduncu
Merhaba,

Sana yardım edebilmek için siteye kayıt oldum ilk öncelikle https://craftrise.com.tr/ sitesine bağlan
daha sonrasında Şifremi sıfırlaya basarak EnesOmer yaz çıkan yere hangi e-postana kayıtlıysa hesap
ona şifre sıfırlama isteği gönderilir.

İyi oyunlar.
denedim ama tel değiştiğimden çoğu e postamı girmedim ve unuttum vs ondan gelmiyor

DarkSad

Kaşif
Hesap güvenliği sebebiyle üyelere ait hiçbir bilgi, sana ait olsa bile verilmez. Kendin hatırlaman gerekmektedir.

Dolunay

Kızıltaş madencisi
Maalesef hesap sorumluluğu tamamı ile kişiye ait yetkililer bu konuda sürekli gereken açıklamayı yapıyor.

Tyren

Altın madencisi
Hesap güvenliği oyuncuya aittir.