yanlış ban

haklımıyım haksızmı

• haklısın

• haklıdeğilsin

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

tcbabaking

Kömür madencisi
craft rise bed wars oynarken normal bir şekil de (oyun adım tcbabaking) oynarken bir anda sunucudan attı ve hile kullanımı tesbit ettikmi öyle bişey dedi kullandığım hile ise makroy muş r-dog mış ismi fakat benim hile acmam imkansız çünkü rise clientle oynuyordum hatta yukarda RGB wasd - rmb ve lmb vardı bende mouse tuşlarına basıp ordaki altında yazan sayıyı çogaltmaya çalışıyordum.Eğer banlanması gerek bir kişi varsa o benim gibi kişiler değil UHC MEETUP - UHC RUN takım olanlardır... Bu arada benim yaptığıım cps 5 ten fazla olmuyodu...
Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleme:

MCKazması

Oduncu
craft rise bed wars oynarken normal bir şekil de (oyun adım tcbabaking) oynarken bir anda sunucudan attı ve hile kullanımı tebit ettikmi öyle bişey dedi kullandığım hile ise makroy muş r-dog mış ismi fakat benim hile acmam imkansız çünkü rise clientle oynuyordum hatta yukarda RGB wasd - rmb ve lmb vardı bende mouse tuşlarına basıkorda altında yazan sayıyı çogaltmaya çalışıyordum.Eğer banlanması gerek bir kişi varsa o benim gibi kişiler değil UHC MEETUP - UHC RUN takım olanlardır... Bu arada benim yaptığıım cps 5 ten fazla olmuyodu... Ekli dosyayı görüntüle 4107
kardeş çok üzüldüm umarım senin engellenmene sebep olan yazılım geliştirilir

mertkrcy

Kömür madencisi
Dün aynı şekilde senin başına gelen benimde başıma geldi, bedwars oynarken ve diaya giderken serverdan atıldım fakat hiç bir şekilde makro hile mod falan kullanmadım umarım ikimize de çözüm gelir,geçmiş olsun.

tcbabaking

Kömür madencisi
Dün aynı şekilde senin başına gelen benimde başıma geldi, bedwars oynarken ve diaya giderken serverdan atıldım fakat hiç bir şekilde makro hile mod falan kullanmadım umarım ikimize de çözüm gelir,geçmiş olsun.
kardeşim aynı bende dia ya giderken makro banı geldi umarım bu yanlış düzeltilir

Nasors

Zümrüt madencisi
Destek sisteminde yan hesap aç bildir eminimki sorununu çözücekler.

Kıvanç

Kömür madencisi
craft rise bed wars oynarken normal bir şekil de (oyun adım tcbabaking) oynarken bir anda sunucudan attı ve hile kullanımı tesbit ettikmi öyle bişey dedi kullandığım hile ise makroy muş r-dog mış ismi fakat benim hile acmam imkansız çünkü rise clientle oynuyordum hatta yukarda RGB wasd - rmb ve lmb vardı bende mouse tuşlarına basıp ordaki altında yazan sayıyı çogaltmaya çalışıyordum.Eğer banlanması gerek bir kişi varsa o benim gibi kişiler değil UHC MEETUP - UHC RUN takım olanlardır... Bu arada benim yaptığıım cps 5 ten fazla olmuyodu...

Merhaba,

Yeni hile korumasıyla birlikte 'haksız engellendim' dememeniz için bilmeniz gerekenler:

- Herhangi bir yolla 15 CPS üzerine çıkmak yasaktır ve engel sebebidir.
- Makro kullanımı yasaktır ve engel sebebidir.
- Herhangi bir sekmeme modları veya türevleri engel sebebidir.
- Herhangi bir KillAura ve benzeri modlar veya hileler engel sebebidir.
- Engellenen oyunculara karşılık, engelleri açılmayacaktır.- Kullandığınız 'LabyMod' veya diğer türevleri hile gibi vurmanızı sağlayabilir, yine engellenebilirsiniz.

Unutmayın, hile kullanarak sadece bir emek hırsızı olacaksınız ve tüm emekleriniz boşa gidip engelleneceksiniz.

İyi oyunlar.

TheBruge

Kömür madencisi
craft rise bed wars oynarken normal bir şekil de (oyun adım tcbabaking) oynarken bir anda sunucudan attı ve hile kullanımı tesbit ettikmi öyle bişey dedi kullandığım hile ise makroy muş r-dog mış ismi fakat benim hile acmam imkansız çünkü rise clientle oynuyordum hatta yukarda RGB wasd - rmb ve lmb vardı bende mouse tuşlarına basıp ordaki altında yazan sayıyı çogaltmaya çalışıyordum.Eğer banlanması gerek bir kişi varsa o benim gibi kişiler değil UHC MEETUP - UHC RUN takım olanlardır... Bu arada benim yaptığıım cps 5 ten fazla olmuyodu... Ekli dosyayı görüntüle 4107
Benim güzel kardeşim ban yemiyceksin diye bir şey yok şüpheli vuruşların vardır ban yemişsindir bu sistemde 13 cps yapanda banlanır 5 de 10 da 8 de herkes banlanma riski vardır şüpheli vuruşların olduğu için ban yemişsindir R.A.C. kötü bir sistem değiş tam tersi nerdeyse efsane denenecek bir sistemdir <3

Bedava premium için dm

tcbabaking

Kömür madencisi
Merhaba,

Yeni hile korumasıyla birlikte 'haksız engellendim' dememeniz için bilmeniz gerekenler:

- Herhangi bir yolla 15 CPS üzerine çıkmak yasaktır ve engel sebebidir.
- Makro kullanımı yasaktır ve engel sebebidir.
- Herhangi bir sekmeme modları veya türevleri engel sebebidir.
- Herhangi bir KillAura ve benzeri modlar veya hileler engel sebebidir.
- Engellenen oyunculara karşılık, engelleri açılmayacaktır.- Kullandığınız 'LabyMod' veya diğer türevleri hile gibi vurmanızı sağlayabilir, yine engellenebilirsiniz.

Unutmayın, hile kullanarak sadece bir emek hırsızı olacaksınız ve tüm emekleriniz boşa gidip engelleneceksiniz.

İyi oyunlar.
kardeşim güzel hoşta cps 10 üstüne bile cıkamıyorum oyunları kaydediyorsanız bakın

tcbabaking

Kömür madencisi
Benim güzel kardeşim ban yemiyceksin diye bir şey yok şüpheli vuruşların vardır ban yemişsindir bu sistemde 13 cps yapanda banlanır 5 de 10 da 8 de herkes banlanma riski vardır şüpheli vuruşların olduğu için ban yemişsindir R.A.C. kötü bir sistem değiş tam tersi nerdeyse efsane denenecek bir sistemdir <3

Bedava premium için dm
güzel diyosun bugün 3 tane ceza itirazında bulundum cevaplara bak aşağa kaydırarak bakın. Bazıları aynı
1.PNG
2.PNG
2.PNG
2.PNG
2.PNG
1.PNG
1.PNG
2.PNG
2.PNG
3.PNG

tcbabaking

Kömür madencisi
craftrise savunan lar craftrise ın nedense hatalarını görmüyolar

xShaterTR

Oduncu
2 yıldır crafrise oyuncusuyum her Allahın günü banlanıyorum.Banım açılıyor gine banlanıyorum çok saçma bir sw amk