Yardımcı başvurusu yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

businessdenz

Forum Yazarı
Forum Yazarı
Minecraft Türkiye

Merhaba değerli Minecraft-Turkiye forum kullanıcıları, ben Deniz. Sizlere bu konumuzda hazır Yardımcı alımları başlamışken bir konu hazırlayayım dedim.
Bugün sizlerle hiç başvuru yapmayan kişiler için yönlendirici bir şekilde başvuru nasıl yapılır onlardan bahsetmek istiyorum.
Hiç uzatmadan dilerseniz konumuza geçelim.

1 - Başvurunuzu yaparken kesinlikle yazdığınız şeyleri kısa tutmayın. Unutmayın sunucunuza yetkili almak isterseniz kendisini tamamen anlatmış kişilere öncelik tanır ve güvenirsiniz, bu yüzden yazıları kısa tutmadan yazmanız çok önemli.

2 - Başvurunuzu yaparken kendinizden emin olun. Yazdığınız şeylerde net cevaplar verin bu sizlerin ne kadar özgüvenli olduğunuzu gösterir.

3 - Başvuruyu başarılı bir şekilde cevapladınız ve kendinizden çok eminsiziniz. Başvuru yaptığınız yerde aktifliğinizi korumanızı tavsiye ederim, discord hesabınızın özel mesaj kısmınında herkese açık olmasında fayda var tabi.

4 - Başvuruda birinci aşamayı geçtiniz ve sesli mülakata çağrıldınız panik yapmayın. Başvurunuzu yazdığınız gibi aynı şekilde rahat ve sakin bir şekilde konuşunuz. Seçtiğiniz kelimelere ve kurduğunuz cümlelere dikkat etmekte fayda var.

5 - Başvurunuzda en önemli kısım sunucuya ayıracağınız vakit olacaktır. Yönetim ekibi kişileri alacağı zaman aktifliğine çok önem verir.

6 - Başvurunuzu yazarken Türkçe imla kurallarına uymaya dikkat edin. Sizleri alacak kişiler Türkçe kullanımınıza dikkat eder.

Konumuzun sonuna geldik umarım işinize yarar arkadaşlar. Bunun gibi konuların gelmesini isterseniz beğenmeyi unutmayınız!
Benim söyleyeceğim şeyler bu kadar eğer sizlerinde bildiği şeyler var ise mesajlar kısmında belirtebilirsiniz.

Son düzenleme: