Aphelios İtikatın Silahı ! YENİ HERO

ecaxl

Demir madencisi
Katılım
1 Haz 2019
Mesajlar
37
Beğeni
9
Puanları
80
Ay, Targon Dağı'nın baş döndüren yükseklikteki yamaçları üzerinde asılı durur. Hem çok uzaktadır hem de gerçek olamayacak kadar yakın görünür.

Targon Dağı'nda yaşayan Lunari inancı mensupları, maddi ayın ruhlar âlemindeki yansımasının gölgesinde kalarak tutulduğu nadir bir "ay kavuşması" sırasında doğan Aphelios'la ikiz kız kardeşi Alune'yi yazgının çocukları olarak görüp doğumlarını büyük sevinçle karşıladılar.

Targon Dağı'nı yöneten Solariler, Lunarileri kafir kabul edip gizlenmeye zorlamıştı. Öyle ki çoğu artık Lunarilerin varlığını bile unutmuştu. Lunariler gölgelere çekilerek Solarilerin gözünden uzak tapınaklarda ve mağaralarda yaşamaya başladılar.

Aphelios Lunarileri korumak için gitgide daha tehlikeli görevlere gönderilirken Alune ondan ayrı olarak kâhinlik eğitimi alıyor, parlak sihrini kullanarak gizli yolları ve gerçekleri ayın ışığıyla ortaya çıkarıyordu. Zaman içinde görevleri, Alune'nin kardeşiyle birlikte büyüdükleri tapınaktan ayrılmasını gerektirdi.

Alune'den ayrı kalan Aphelios'un inancı zayıfladı.


Fedakârlık ve ıstırapla birbirlerine bağlanacak, birlikte Lunarilerin ihtiyaç duyduğu silah haline geleceklerdi. Sadece ayrı kalmaları halinde birlikte olabileceklerdi. Ruhları iki âlemi ayıran örtünün iki yanından birbirine değecek, hep uzakta ama inanılmaz derecede yakında olacaktı. Bütünleşip akıllarının ermediği bir şeye dönüşeceklerdi.

Targon'un güç dengeleri değiştiği ve Solariler Lunarilerin hâlâ hayatta olduğunu öğrendiği için Aphelios'la Alune'ye her zamankinden çok ihtiyaç var.

Çift Kişili Olarak Gelicek Kardeşi Alune ile (Kindred Gibi)

2483
 

Rayleigh

Kızıltaş madencisi
Katılım
9 Kas 2019
Mesajlar
55
Beğeni
19
Puanları
150
Karaktere baktığımda yürüyen asalet görüyorum. Umarım oyun içerisinde bu durumu korur.
 

ecaxl

Demir madencisi
Katılım
1 Haz 2019
Mesajlar
37
Beğeni
9
Puanları
80
Karakter hakkında daha detaylı açıklama yapan kanal var
adını merak ediyorsan Dora Stretera
 
Üst