Craftrise sunucu bağlantısı başarısız hatası

Night

Kızıltaş madencisi
Merhaba değerli forum üyeleri! Öncelikle sorununuzu gözden geçirdim ve bildiğim çözümleri sizinle paylaşacağım

1 - .craftrise dosyasını silin ve oyunu yeniden yükleyin özellik seçeneğinden yönetici olarak çalıştırmayı açın ve oyuna girmeyi deneyin.

2 - Antivirüs programımız var ise devre dışı bırakın yok ise windows'un kendi güvenlik duvarını devre dışı bırakın. Ve bunu aynı şekilde diğer koruma uygulanmasından da yapın sorununuz düzelmez ise destek talebi açmanızı tavsiye ederim.

3 - Windows 10 kullanıyorsanız windows koruma ayarlarına girip craftrise programının erişimine izin verin sorun düzelecektir.

İyi forumlar!

Tarkan Toraman

Demir madencisi
Merhaba değerli forum üyeleri! Öncelikle sorununuzu gözden geçirdim ve bildiğim çözümleri sizinle paylaşacağım

1 - .craftrise dosyasını silin ve oyunu yeniden yükleyin özellik seçeneğinden yönetici olarak çalıştırmayı açın ve oyuna girmeyi deneyin.

2 - Antivirüs programımız var ise devre dışı bırakın yok ise windows'un kendi güvenlik duvarını devre dışı bırakın. Ve bunu aynı şekilde diğer koruma uygulanmasından da yapın sorununuz düzelmez ise destek talebi açmanızı tavsiye ederim.

3 - Windows 10 kullanıyorsanız windows koruma ayarlarına girip craftrise programının erişimine izin verin sorun düzelecektir.

İyi forumlar!
Merhabalar, daha önce .craftrise dosyasını defalarca silip tekrar yükledim, güvenlik duvarını kapatıp da girmeyi denedim ama sonuç negatif çıktı hep

Tarkan Toraman

Demir madencisi

İyi forumlar!
Olmadı yine ya

EmirhanSahn

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
Destek talebime de cevap gelmiyor ki hiç baktıkları yok böylece kalakaldım ._.
Tekrardan merhabalar,
Discord üzerinden Raufai'ye ulaştım,ve gerekli bilgilendirmeyi yaptım.Kendisinden konuya cevap vermesini rica ettim.
Bir geri dönüş alırsam size bildireceğim.

Mesajımı düzenliyorum.

Raufai bakacağını söyledi.

Raufai

Yıldızların altındaaa
Özel Üye
Bu konu hakkında pek çok kişi destek yolluyor ve şikayetlerini dile getiriyor.
Yetkili ekibimiz bu sorun hakkında en kısa zaman çözüm sağlayacak ve sorunu ortadan kaldıracaktır.

Bildirimleriniz için teşekkürler.

Tarkan Toraman

Demir madencisi
Güzel haberler bekliyoruz, bilgilendirme için de teşekkürler.

İyi günler !