Duyurular CRAFTRISE - Yardımcı başvuruları tekrar aktif!

DarelSprings

Forum Yöneticisi
Yönetici
SEVGİLİ CRAFTRISE OYUNCULARI VE FORUM ÜYELERİ

CraftRise yardımcı başvuruları tekrar başlamış bulunmaktadır.
Eğer aşağıdaki şartlara uyuyorsanız yardımcı formunu doldurabilirsiniz.

Başvuru Şartları:

- 16 yaşından büyük olmak.
- Haftada en az 20 saat aktif olmak. (Sınav haftaları veya başka özel sebeplerle istisna sağlanabilir)
- Daha önce herhangi bir sebepten engellenmemiş olmak.
- Türkçe'yi düzgün kullanmak.
- Oyuncularla destek sistemi üzerinden ilgilenebilecek, gerektiğinde Watchdog sistemini kullanabilecek.

Bu şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız aşağıdaki başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Başvuru Formu: https://goo.gl/ZTLrJH

oyunimparatoru

Selam ben hakan

Başvuru Şartları:

- Haftada en az 20 saat aktif olmak. (Sınav haftaları veya başka özel sebeplerle istisna sağlanabilir)
- Oyuncularla destek sistemi üzerinden ilgilenebilecek, gerektiğinde Watchdog sistemini kullanabilecek.

Bu şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız aşağıdaki başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Yaş sınırı olması kötü tmm 11 yaşındakileri de almayın ama 14 15 yaşlarda dahil olsun sonuçta beceri yaşta değil baştadır ama yinede alımların açılmasına sevindim dediğim gibi 15 yaş ve 14 yaşta alınabilirdi 14 yaşında olup birçok yetişkinden daha bilgili olabilecek insanlar var umarım fikrim dikkate alınır katılacaklar bol şans diliyorum.

ByAlpere_

Oduncu
Yaş sınırı olması kötü tmm 11 yaşındakileri de almayın ama 14 15 yaşlarda dahil olsun sonuçta beceri yaşta değil baştadır ama yinede alımların açılmasına sevindim dediğim gibi 15 yaş ve 14 yaşta alınabilirdi 14 yaşında olup birçok yetişkinden daha bilgili olabilecek insanlar var umarım fikrim dikkate alınır katılacaklar bol şans diliyorum.
Aynen doğru söylüyorsun kardeşim..

YiğitUsta

Oduncu

Başvuru Şartları:

RAUFAİ ABİ BEN 14 YAŞINDAYIM AMA YİNEDE BAŞ VURU YAPACAĞIM SABAH 8 DEN AKŞAM 12 YE KADAR AKTİFİM OYUNCULARLA İYİ KONUŞUYORUM ANLAŞABİLİYORUM

TalhaOzkan

Kömür madencisi

Başvuru Şartları:

İyi olanın kazanması dileğiyle :)

HalisPvP

Oduncu
Öncelikle Selamun Aleyküm Ben 14 Yaşındayım Sabahtan Akşama Kadar işim Çıkmadığı sürece tek yaptığım şey ye craftrise oynamak yada telefonda takılmak oyundanda bıktım çünkü Herkes Hile. ve yardımcılar neredeyse hiç ama hiç açık değil. geçen biri creative girmiş millet ss alıyor creativde yardımcı var diyo bu durum hoşuma gitmedi :/ ayrıca yardımcı olursam şu hilelere karşı bi savunmam olucak tek sorunum yaşımın 14 olması. 14

DarkSad

Kaşif
Öncelikle Selamun Aleyküm Ben 14 Yaşındayım Sabahtan Akşama Kadar işim Çıkmadığı sürece tek yaptığım şey ye craftrise oynamak yada telefonda takılmak oyundanda bıktım çünkü Herkes Hile. ve yardımcılar neredeyse hiç ama hiç açık değil. geçen biri creative girmiş millet ss alıyor creativde yardımcı var diyo bu durum hoşuma gitmedi :/ ayrıca yardımcı olursam şu hilelere karşı bi savunmam olucak tek sorunum yaşımın 14 olması. 14
Yardımcılar aktif olsalarda görünmezlik de olup oyunculara kendilerini göstermezlerler ve oyunda olsa bile sonra işlem yaparlar.

TalhaOzkan

Kömür madencisi
Ben Görevimi En İyi Şekilde Yapacağıma ve CRAFTRİSE Serverini En İyi Şekilde Çevremdeki İnsanlara Tanıtacağıma , CRAFTRİSE Serverindeki Oyuncu Arkadaşlarımıza En İyi Şekilde Davranacağıma SÖZ Veriyorum. Destek Sayfasından Yapılan Şikayetler , Sorular ve Bunlara Benzer Herşeyi Sıkılmadan Sinirlenmeden Okuyacağım , Gereği Ne İse Yapacağıma İnanıyorum Son Olarak ; CRAFTRİSE Serverini Kimse Kötüleyemez Bu Server Çok Büyük Türk Minecraft Oyuncuları İçin Yapılmış , Her Gün Başka Bir Yenilik Getirilerek Oyuncularımıza En İyi Sunumu ve En İyi Ödülleri Taktim Ediyoruz... CRAFTRİSE Serveri Kötülenemez Eğer Kötülenir İse Her Zaman Bu Yüce Serverin Arkasında Olacağım ve Serverimize Sahip Çıkacağım. Sizleri Seviyorum CRAFTRİSE Topluluğu <3 <3
Sadece Yardımcı alım formunda belirtsen iyi olurdu , kopya çekenler olabilir ve aynı cevaplardan dolayı otomatikmen seninkide ret edilebilir düşüncem :)

HalisPvP

Oduncu
Yardımcılar aktif olsalarda görünmezlik de olup oyunculara kendilerini göstermezlerler ve oyunda olsa bile sonra işlem yaparlar.
tamam aktif olsada olmasada dediğim şu hileleri reportluyorum hiçbiri banlanmıyor hiçbiri adam geliyor flyla bizi kırıp öldürüyor birşey olmuyor