Duyurular CRAFTRISE - Yardımcı başvuruları tekrar aktif!

HyperOfStrike

Kömür madencisi
Yaş sınırı olması kötü tmm 11 yaşındakileri de almayın ama 14 15 yaşlarda dahil olsun sonuçta beceri yaşta değil baştadır ama yinede alımların açılmasına sevindim dediğim gibi 15 yaş ve 14 yaşta alınabilirdi 14 yaşında olup birçok yetişkinden daha bilgili olabilecek insanlar var umarım fikrim dikkate alınır katılacaklar bol şans diliyorum.
Direk 16 yazılması prosedür icabıdır, sen 14 yaşındasındır ama 16 yaşındaki adamdan daha olgunsan ve nitelikliysen bu başvuruna yansır zaten. O yüzden böyle arkadaşlar varsa yine de bir denesinler, belki yönetim iyi bulursa istisna gösterebilir diyelim. O olgunluk yaşı kapatacaktır. Alımlar craftrise kitlesinin yönetime katılması adına büyük bir şans, bir şeyleri daha iyi hale getirmek için fırsattır. Adaylara başarılar.

HzHydraa

Zümrüt madencisi
Öncelikle adil bir alım olması dileği ile bu işle ilgilenen yetkililere saygı duyuyorum hepsine iyi çalışmalar diliyorum.

talhababa123

Oduncu
Ad Talha
Yaş 16
Mikrofonum var. Türkçeyi düzgün kullanırım oyuncularla kurulması gereken iletişimi iyi kurarım. Ciddiyimdir.
Her gün en az 5 saat girerim daha fazla da olabilir. Ban yemedim . Nick xTalhaPvP

Drodi

Kömür madencisi
Benim 9 yasım var beni kimse önemsemez :(