CRAFTRİSE YETKİLİ OLMAK İSTEYENLER BURDAMI ?!

DarkSad

Kaşif
Sağ üstde xBereliTR yazan yere tıkla ve alta da imza yazan yere istediğini ekle

xAyonaTR

Kızıltaş madencisi
Gereksiz İnsanlar Gereksiz Konular Açar Ne bekleyebilirz ki bende onceden açmıştım bole şeler yasak oldugunu gordum dedi bana raufai bole şeler açma die açmadım ama sen bunun sonu banlanmaktır

DarkSad

Kaşif
Gereksiz biraz ağır olmadı mı yani sadece bir konu boşver ve bırak illa gerekli işlem uygulanır "Yasak ise"

Wisart

Demir madencisi
Herkes olmak ister fakat 3000 oyunculu bir sunucuda kimsenin o kadar kolay yetkililik yapabileceğini düşünmüyorum .d
Dostum aslında tecrübeli olan insana zor değil. Belirli saatlerde sunucuya gireceksin, oyunlarda 15 dakika kadar "vanish" veya onun gibi bir gizlenme modunda kalacaksın. Ki bu cr de mutlaka vardır. Ardından gereken oyuncuya ban,mute atıcaksın. Olgun ve en az 2 kez düşünerek konuşacaksın.

xBereliTR

Demir madencisi
Dostum aslında tecrübeli olan insana zor değil. Belirli saatlerde sunucuya gireceksin, oyunlarda 15 dakika kadar "vanish" veya onun gibi bir gizlenme modunda kalacaksın. Ki bu cr de mutlaka vardır. Ardından gereken oyuncuya ban,mute atıcaksın. Olgun ve en az 2 kez düşünerek konuşacaksın.
Doğru...

Mlynstax

Zümrüt madencisi
Herkes ister tabii.Ancak o tarz büyük sunuculara katılmak için gerekli sorumluluk bilinci ve deneyim gerektiğini düşünüyorum.Herkes büyük sunuculara katılabilse zaten büyük bir sunucu olmazdı değil mi ? :)