destek talebi açamıyorum

king kong

Kömür madencisi
ben bir haftadır web sitesinden destek talebi açamıyorum herşeyi tamamlıyorum sonra başarıyla kaydedilmiştir diyor ama taleplerimde öyle bir talep göremiyorum farklı tarayıcılardada denedim mesela operagx te chrome da farklı hesaplada denedim olmuyor

EmirhanSahn

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
Merhabalar,
Bu konumda en alt kısımda sorununuzun cevabı bulunmakda.

king kong

Kömür madencisi
Merhabalar,
Bu konumda en alt kısımda sorununuzun cevabı bulunmakda.
zaten kulanmasını biliyorum 6-7 tane destek talebim var ama son 1 haftadır talep açamıyorum

king kong

Kömür madencisi
Günde 10 bin kişi giriyor yarısında bir sorun çıkarsa, tolalde 5.000 destek talebi hadi yarısı üşendi açmadı günde 2.500, 2.500 destek talebi 10000000 karakter sayı diyelim 10000000 karakter sayıyı günde 2 - 3 kişi okuyor 10000000 karakter sayı demek yuh! demek ne yapsın adamlar abi ben oyun açamıyom abi ben yapamıyom komedi tufanı. ben olsam isyan ederim yok size destek!
ne alaka biz oyun oynamıyozmu gelmişsin bide burda laf atıyosun yardımcı alımı olsun o zaman koca server a 4 yetkili bakıyosa benim sorunum değil bem sadece destek talebi açıyorum ve mod ların benim destek ralebime baktığını görmedim kalıyo sana 2 kişi bu iki ki sence yeterlimi koca servera hem ben burda destek istemişim küfür etmemişim bişe dememişim kendi kendine atarlanıyosun

king kong

Kömür madencisi
hem ben burda oyunu açmıyorum fln da dememişim cr oynamaya başladığımdan beride öyle bişe yazmadım ve ek olara 10000000 kelime yazan biri varsa beni bulsun