Play.CraftArtirox.net [1.8-1.17] Girince Çıkamayacağınız Güzel Bir OpSkyblock Sunucusu | Dengeli Ekonomi < 27.02.2022 15:00 /vipol Açıldık!

LOLSHAN

Oduncu
Dolandırıcı server. VİP ve Sp almama rağmen beni ve arkadaşlarımı sebepiz yere banladılar. Discord'dan ulaşmayı denememe rağmen ordan da banlamayı tercih ettiler. Kısacası emeklerimiz ve paralarımız çöp oldu. Yazık...

EyeStant

Demir madencisi
Dolandırıcı server. VİP ve Sp almama rağmen beni ve arkadaşlarımı sebepiz yere banladılar. Discord'dan ulaşmayı denememe rağmen ordan da banlamayı tercih ettiler. Kısacası emeklerimiz ve paralarımız çöp oldu. Yazık...
bana Ulaşabilirdiniz Efendim Ulaşmak İsteyen Herkes Ulaşıyor yinede ulaşamamışşınızdır diye dc adresimi bırakıyorum EyeStant#0747 Niyetimiz Dolandırmak Olsa Bütün Vip Alanları Banlardık Degilmi ? :D Ulaşın bana nickinizi atalım neden banlandıgınıza bakalım

LOLSHAN

Oduncu
discord dan ticket açmıştım ama cevap vermeden discordan da banladığınız için ne yazık ki sebebini öğrenemedim :)

Serverınız çok iyi fakat hile koruması olduğu için hile olmiyan oyuncular varken bile hile olmiyan oyuncuları serverdan atıyor onun dışında server da fazla hata yok bug da yok hızlı gelişiyorsunuz ve üstelik başlangıç için size 10M skyblock parası veriliyor ve yakındada faction gelicek miş! çok iyi bir server sizi tebrik ederim bu arada discordunuz varsa katılmakta isterim umarım daha büyük bir minecraft server ı olursunuz başarılarınızın devamını diliyorum :)

enanbeban

Oduncu
#EMEGE SAYGI Arkadaşlar simdi sizinle önemi bir konu konuşmak istiyorum bir arkadaşımın Sunucu paketleri Çalınmıştır Biliyorsunuz Bazı Emek Hırsızları Bir Şekilde Yolun u bulup Çalabiliyorlar Bizim Sunucumuzla ilgili Böyle Birşeye denk gelirseniz Görürseniz Hemen Bana Bildirin Gerkli Adli İşlemler Hemen Başlatayım.
ben kimin çaldığını biliyorum bu arada ben Musa