.craftrise klasörünü e posta yoluyla bana kopyasını atabilecek varmı

Hria

Kömür madencisi
acilen bana kopyasını atabilir misiniz lütfen

Ad Bulamadım

Altın madencisi
Merhaba,

Craftrise sitesi üzerinden tekrar indirebilirsin.
Siteye gitmek için : "Craftrise"

iyi forumlar..
Anlamadın Galiba, Onun CraftRise Launcher'ı Açılmıyor Ve .craftrise Klasöründe Dosyaları Eksik. Oda .craftrise Klasöründe Eksik Dosya Olmayan Yani Full Dosya Olan Bir Kopyasını İstiyor Ki Oyunu Açabilsin. Ha Birde Eğer Yardımcı Başvuruları Açık Olsaydı Sen Kazanırdın (y)

Son düzenleme:

Beratx

Kızıltaş madencisi
Anlamadın Galiba, Onun CraftRise'ı Açılmıyor Ve .craftrise Klasöründe Dosyaları Eksik Oda .craftrise Klasöründe Eksik Dosya Olmayan Yani Full Dosya Olan Bir Kopyasını İstiyor Ki Oyunu Açabilsin. Ha Birde Eğer Yardımcı Başvuruları Açık Olsaydı Sen Kazanırdın (y)
.craftrise de dosyalar eksik ise siteden indirebilir.

Beratx

Kızıltaş madencisi
sitede launcher var ama bana .craftrise klasörünün tamamı lazım :( günlerdir oyuna giremiyorum
Belki sen iyi niyetli düşünerek böyle söylüyorsun fakat kötü niyetli bir kişi, bilgisayarına virüs atabilir. Dikkatli olmanda fayda var.

Ad Bulamadım

Altın madencisi
Siteden indirdiğimiz zaman dosyalar eksik inmiyor.
Anlamamışsın. Şimdi Diğelim Senin CraftRise Launcher'ın Açılmıyor Ve Sende Her Türlü Şeyi Yapıyorsun Ama CraftRise Açılmıyor Ve .craftrise Klasöründe Eksik Dosyalar Olduğunu Görüyorsun. Ne Yaparsın?
Tabikide Bir Yerden Eksik Dosyası Olmayan Bir .craftrise Klasörünün Kopyasını İstersin

Beratx

Kızıltaş madencisi
Anlamamışsın. Şimdi Diğelim Senin CraftRise Launcher'ın Açılmıyor Ve Sende Her Türlü Şeyi Yapıyorsun Ama CraftRise Açılmıyor Ve .craftrise Klasöründe Eksik Dosyalar Olduğunu Görüyorsun. Ne Yaparsın?
Tabikide Bir Yerden Eksik Dosyası Olmayan Bir .craftrise Klasörünün Kopyasını İstersin
Anlamamışsın? ".craftrise" dosyasını silebilir, fakat arkadaşımız bu dosyayı silemiyor. Bilgisayarını yeniden başlatabilir, açık olan dosyayı kapatabilmesi için. ".craftrise" dosyasını sildikten sonra, site üzerinden tekrar yükleme yaptığınızda, dosya eksiksiz gelecektir. Craftrise sitesi üzerinden, destek açmanız daha faydalı olabilir fakat orada da .craftrise dosyasını silmenizi söylecektirler.

Hria

Kömür madencisi
Anlamamışsın? ".craftrise" dosyasını silebilir, fakat arkadaşımız bu dosyayı silemiyor. Bilgisayarını yeniden başlatabilir açık olan dosyayı kapatabilmesi için. ".craftrise" dosyasını sildikten sonra site üzerinden tekrar yükleme yaptığınızda dosya eksiksiz gelecektir. Craftrise sitesi üzerinden destek açmanız daha faydalı olabilir fakat orada da .craftrise dosyasını silmenizi söylecektirler.
denedim olmuyor. java arkaplanda açık olduğu için silinmiyor ve kapatma yerini bulsamda işlem engellendi diyor. 4 gündür bunla uğraşıorum. cr sitesinde destek açtım geri dönüş alamadım henüz

Ad Bulamadım

Altın madencisi
Anlamamışsın? ".craftrise" dosyasını silebilir, fakat arkadaşımız bu dosyayı silemiyor. Bilgisayarını yeniden başlatabilir, açık olan dosyayı kapatabilmesi için. ".craftrise" dosyasını sildikten sonra site üzerinden tekrar yükleme yaptığınızda, dosya eksiksiz gelecektir. Craftrise sitesi üzerinden destek açmanız daha faydalı olabilir fakat orada da .craftrise dosyasını silmenizi söylecektirler.
Anlamadığın Ne Kadar Belli. O Farklı Konu'ydu Bu Konuda Eksik Dosyaları Olmayan Bir .craftrise Klasörü İstiyor. Azcık Anla Artık Lütfen

Ad Bulamadım

Altın madencisi
ve kapatma yerini bulsamda işlem engellendi diyo
CraftRise Destek'De Sıkıntı Var Attığınız Destek Konuları Gözükmüyor Yada İletilmiyor. Ve .craftrise Klasörünün Silinmemesinin Çözümü Kolay. Şimdi Bendede .craftrise Klasörü Silinmemişti Tek Yaptığım Şey Şu:
Bilgisayarı Kapatıyorum Sonra Açıldığında Direk %appdata% Ya Girip .craftrise Klasörünü Siliyorum Tek Gereken Şey Hızlı Olmak

Hria

Kömür madencisi
CraftRise Destek'De Sıkıntı Var Attığınız Destek Konuları Gözükmüyor Yada İletilmiyor. Ve .craftrise Klasörünün Silinmemesinin Çözümü Kolay. Şimdi Bendede .craftrise Klasörü Silinmemişti Tek Yaptığım Şey Şu:
Bilgisayarı Kapatıyorum Sonra Açıldığında Direk %appdata% Ya Girip .craftrise Klasörünü Siliyorum Tek Gereken Şey Hızlı Olmak
deniyim umarım olur