.craftrise klasörünü e posta yoluyla bana kopyasını atabilecek varmı

CoolBassThe

Kömür madencisi
böyle kişilere inanmayın lütfen,şifrenizi alıyor o dosyalardan.

EmirhanSahn

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
Launcher'a giriş yaptığınızda hesap verileriniz dosyalardan alınmaz.
Api aracılığı ile CraftRise kayıt sisteminden alınır.
Eğer bir yol ile hesabınıza ulaşılabilir ise e-postanız aracılığı ile tekrardan hesabınızı geri alabilirsiniz.
Mail adresini ilet bana sana kopyasını göndereyim.
Fakat gerçekden sizde siteden her indirdiğinde dosyalar eksik iniyor ise bu bir sıkıntıdır ve bildirilmesi gerekiyordur.Sorununuz halen devam ediyorsa yetkili ekibe ileteceğim.

Chanly

Altın madencisi
sorununun çözüldüğünü üstte belirtmişti. olay kapanabilir :)
iyi forumlar herkese.

Ad Bulamadım

Altın madencisi
Launcher'a giriş yaptığınızda hesap verileriniz dosyalardan alınmaz.
Api aracılığı ile CraftRise kayıt sisteminden alınır.
Eğer bir yol ile hesabınıza ulaşılabilir ise e-postanız aracılığı ile tekrardan hesabınızı geri alabilirsiniz.
Mail adresini ilet bana sana kopyasını göndereyim.
Fakat gerçekden sizde siteden her indirdiğinde dosyalar eksik iniyor ise bu bir sıkıntıdır ve bildirilmesi gerekiyordur.Sorununuz halen devam ediyorsa yetkili ekibe ileteceğim.
Kime Dediğini Söylersen Daha İyi Olur Çünkü: Burada 2 Kişi Bu Sorunu Yaşıyor Biri Hria Aslında Onun Sorunu Çözüldü Neden 2 Dedim Ha Birde Diğer Sorunu Yaşayan Benim, Bu Sorun Yüzünden 2 Aydır CraftRise'a Giremiyorum. 1 Ocak'dan İtibaren 1 Kere Bile CraftRise'a Giremedim, Hepside Eksik Dosya Hatası Yüzünden T*T

Chanly

Altın madencisi
@Ad Bulamadım, .craftrise dosyasını silip tekrardan siteden yükleyin, çok basit bir sorun. çözümüde bir o kadar kolay.

dipnot: attığınız her mesaj beğeniliyor. beğenen kişilerinde hesabı yeni açılmış ve bir mesajları dahi yok. nedense illegal olduğunuzu düşünmeye başladım. yasak olduğunu belirtmek isterim, iyi günler.

Son düzenleme:

burakemredlg

Kömür madencisi
@Ad Bulamadım, .craftrise dosyasını silip tekrardan siteden yükleyin, çok basit bir sorun. çözümüde bir o kadar kolay.

dipnot: attığınız her mesaj beğeniliyor. beğenen kişilerinde hesabı yeni açılmış ve bir mesajları dahi yok. nedense illegal olduğunuzu düşünmeye başladım. yasak olduğunu belirtmek isterim, iyi günler.
Merhaba, Öncelikle Ben ve halilbabaaa Ad Bulamadım'ın Arkadaşlarıyız, Ad Bulamadım, Halilbabaaa Ve Ben CraftRise Eksik Dosya Hatası Yaşanmadan Önce Çok Oynardık. Ama Hiç Minecraft Türkiye Forumuna Gelmezdik, Çünkü Direk Destek'den Yazabildiğimiz İçin Minecraft Türkiye Forumunu Gereksiz Düşündük. Sonra Eksik Dosya Hatası Başladı, Başka Sunucularda Oynadık Ama Aynı Değildi. Ve Oda Bize Bugün Minecraft Türkiye Hesabımızı Açmamızı Söyledi. Çünkü: Bizimde Böyle Hatalar Yaşamamızı İstemedi. Birde Eğer Neden Siz Vermiyorsanız Deme İhtimaline Karşılık Şunu Söyliyeyim: Biz Ona Vermeye Çalıştık Ama Olmadı, Discord'dan Ve Gmail'den Hatta Zoom'dan Bile Vermeyi Denedik Ama Olmadı :/

Ad Bulamadım

Altın madencisi

halilbabaa Ve burakemredlg Benim CraftRise'dan Arkadaşlarım Sadece Hesaplarını Yeni Açtılar. Birde Verdiğiniz Yanıt Önceden Verildiği İçin dipnot Hariç Diğerleri Spam'a Giriyor. Ve Onu Denedim Saten Sıkıntı CraftRise'ı Kurunca Oluyor, Tüm Dosyalar Eksik Oluyor. Ve Hep Bize Yanlışlarımızı Söylüyorsun Ama Kendi Yanlışların Bulununca Hiç Birşey Demiyorsun >:/

Son düzenleme:

burakemredlg

Kömür madencisi
Şifresini Yine Mi Unuttun!?
Yav Şifreyi Unutacaksan Kağıda Yada Bir Yere Yaz >:C

burakemredlg

Kömür madencisi
Tamam Ben Gidiyorum BB Ve CraftRise Oynayacağım İstersen Gel Halil