.craftrise klasörünü e posta yoluyla bana kopyasını atabilecek varmı

Ad Bulamadım

Altın madencisi
en yüksek sürümde
Birde Bunun Bir Virüs Olma İhtimalide Var. Şimdi .craftrise Klasörü Hangi Uygulama Açıldıktan Sonra Silinmiyor. Benim Bilgisayar Virüsleri İle Aram İyidir. Tüm Bilgisayar Virüsleri Türü Benim Bilgisayarıma Bulaştı. Artık Alışığım Ve Şimdi Virüs Bulaşmıyor Ama Bilmen Gereken Bir Şey Var. Eğer .craftrise Klasörü Silinmiyorsa Virüs Bulaşmış Olabilir Onuda Asla Destek Taleplerimizin Gözükmeyen Ve Silinen CraftRise Desteğe Atmanız Lazım

Ad Bulamadım

Altın madencisi
Ama Cittende Şurada Bi .craftrise Klasörünün Tüm Dosyaları Olan Kopyasını Atacak Yok Mu?
2 Aydır CraftRise'a Giremiyorum Hypixel'in Lag'ından Bıktım SonOyuncu'da Açılmıyor Bende Tabikide Sıkıntıdan Hypixel, CubeCraft Oynuyorum Ama Ben CraftRise'ı Özledim 😭

Hria

Kömür madencisi
Ama Cittende Şurada Bi .craftrise Klasörünün Tüm Dosyaları Olan Kopyasını Atacak Yok Mu?
2 Aydır CraftRise'a Giremiyorum Hypixel'in Lag'ından Bıktım SonOyuncu'da Açılmıyor Bende Tabikide Sıkıntıdan Hypixel, CubeCraft Oynuyorum Ama Ben CraftRise'ı Özledim 😭
bende ya :c

Ad Bulamadım

Altın madencisi
Böyle Daha İyi Yazıldı Sjsjsjs Ama Cittende. Binlerce Kişi Oynuyor, 2-3 Yardımcı Var. 2-4 Yönetici / Yetkili Var. Yüzlerce Mimar Var. Yardımcılar Bot Yanıtı Vere Vere Bot'a Dönüştü. Yöneticiler YagizLOL İle Deliriyor. (Saten Deliriyorlardı Şimdi 2 Kat Ve Daha Çok Deliriyorlar Birde YagizLOL'a Bir Hakaret Etmiyorum Saten YagizLOL'u Ve Kanalını Seviyorum) Mimar'larda Sıkıntı Yok Bi Onlar Düzgün.

Hria

Kömür madencisi
Böyle Daha İyi Yazıldı Sjsjsjs Ama Cittende. Binlerce Kişi Oynuyor, 2-3 Yardımcı Var. 2-4 Yönetici / Yetkili Var. Yüzlerce Mimar Var. Yardımcılar Bot Yanıtı Vere Vere Bot'a Dönüştü. Yöneticiler YagizLOL İle Deliriyor. (Saten Deliriyorlardı Şimdi 2 Kat Ve Daha Çok Deliriyorlar Birde YagizLOL'a Bir Hakaret Etmiyorum Saten YagizLOL'u Ve Kanalını Seviyorum) Mimar'larda Sıkıntı Yok Bi Onlar Düzgün.
harbi ya hiç ilgilenmiolar sinir olmaya basladım

Beratx

Kızıltaş madencisi
Anlamamışsın? ".craftrise" dosyasını silebilir, fakat arkadaşımız bu dosyayı silemiyor. Bilgisayarını yeniden başlatabilir, açık olan dosyayı kapatabilmesi için. ".craftrise" dosyasını sildikten sonra, site üzerinden tekrar yükleme yaptığınızda, dosya eksiksiz gelecektir. Craftrise sitesi üzerinden, destek açmanız daha faydalı olabilir fakat orada da .craftrise dosyasını silmenizi söylecektirler.
Çok açık bir şekilde sorunu nasıl çözeceğinizi anlattım. Fakat siz okuduğunuzu anlamadığınız için böyle sıkıntı yaşıyorsunuz.

Chanly

Altın madencisi
merhaba, lütfen konu dışı muhabbetlerde bulunmayın. aksi taktirde açtığınız konu spamdan dolayı kapatılabilir.

iyi günler :)