.craftrise klasörünü e posta yoluyla bana kopyasını atabilecek varmı

Eski Hesabımın Şifresini Unuttum Sonra Bu Hesabı Açtım Ama Şimdi Ad Değiştiremediğimi Fark Ettim T*T

Chanly

Altın madencisi
@Ad Bulamadım, önceden denilse bile yaptığınızı sanmıyorum, forum kurallarını emin olun sizden daha iyi biliyorum. iyi günler :)

ayrıyeten arkadaşlarında tıpkı senin gibi yazıyor, ne tesadüf değil mi :)

burakemredlg

Kömür madencisi
@Ad Bulamadım, önceden denilse bile yaptığınızı sanmıyorum, forum kurallarını emin olun sizden daha iyi biliyorum. iyi günler :)

ayrıyeten arkadaşlarında tıpkı senin gibi yazıyor, ne tesadüf değil mi :)
Demek Arkadaşım Gibi Yazıyorum Diyorsun Öyle Mi?
Eee Bu Mu CraftRise'dan Bunun İçin Mi Çıktık :/
Ve Ben Yorum Yazmadan Önce Konuyu Anlamaya Çalışırım Sizin Gibi Pat Diye Aynı Şeyleri Yazmıyorum. Bi Bu Yoruma Bakın:
.craftrise de dosyalar eksik ise siteden indirebilir.
Birde Kendi Yorumunuza Bakın:
@Ad Bulamadım, .craftrise dosyasını silip tekrardan siteden yükleyin, çok basit bir sorun. çözümüde bir o kadar kolay.

dipnot: attığınız her mesaj beğeniliyor. beğenen kişilerinde hesabı yeni açılmış ve bir mesajları dahi yok. nedense illegal olduğunuzu düşünmeye başladım. yasak olduğunu belirtmek isterim, iyi günler.
Arada Çok Fark Yok Değil Mi?
@Beratx Adlı Kullanıcının Mesajlarını Sadece %1 Değiştirip Kopyala Yapıştır İle Yazıyorsun. Ne Kadar Ayıp, İşte Bu Yüzden Minecraft Türkiye Forumuna Gelmiyorduk Hem Gereksiz Olduğunu Düşündüğümüzden Hemde Sizin Gibiler Yüzünden.

Ad Bulamadım

Altın madencisi
Ben Bu Forumu Pekte Önemsemiyorum Ve Dipnot'unuzda Yan Hesap Olduğunu Söylemiştiniz Ama Şunu Unutuyorsunuz, Bu Sunucuda Aynı Cihazdan Tek 1 Hesaba Girebilirsiniz. Ve Bu Sunucuya Tek Bilgisayardan Girilebiliyor Diye Biliyorum. Birde Ben Sadece CraftRise'ı Özledim T*T

Ad Bulamadım

Altın madencisi
Ve Ben Yorum Yazmadan Önce Konuyu Anlamaya Çalışırım Sizin Gibi Pat Diye Aynı Şeyleri Yazmıyorum. Bi Bu Yoruma Bakın:

@Beratx Adlı Kullanıcının Mesajlarını Sadece %1 Değiştirip Kopyala Yapıştır İle Yazıyorsun. Ne Kadar Ayıp, İşte Bu Yüzden Minecraft Türkiye Forumuna Gelmiyorduk Hem Gereksiz Olduğunu Düşündüğümüzden Hemde Sizin Gibiler Yüzünden.
Bunu Kağıda Geçirsen "Adalet" Adlı 1000 Sayfalık Bir Kitap Çıkar. Sj

halilbabaaaa

Oduncu
O Kitap Çıksaydı O Kitabı Kafana Atardım, Dalga Geçme!
Aha kavga çıktı hemen kolamı ve patlamış mısırımı alayım filmin adınıda "arkadaşların kavgaları" özetide: ".craftrise klasöründe eksik dosyaları olan biri yardım istiyor sonra ona 1'i yardım ediyor ama o sorunu yaşan 1 kişi daha var, o kişide yardım istiyor ama kendini yetkili sanan ve bu forumun kurallarını okuduğunu sanan biri karışıp saçma şeyler söylüyor" Olurdu kesin, en fazla izlenen film olucağından eminim sjsjsjjs bari kameramı alamda çekem sjsjsjjsjsjs

Ad Bulamadım

Altın madencisi
Aha kavga çıktı hemen kolamı ve patlamış mısırımı alayım filmin adınıda "arkadaşların kavgaları" özetide: ".craftrise klasöründe eksik dosyaları olan biri yardım istiyor sonra ona 1'i yardım ediyor ama o sorunu yaşan 1 kişi daha var, o kişide yardım istiyor ama kendini yetkili sanan ve bu forumun kurallarını okuduğunu sanan biri karışıp saçma şeyler söylüyor" Olurdu kesin, en fazla izlenen film olucağından eminim sjsjsjjs bari kameramı alamda çekem sjsjsjjsjsjs
Cıvıtma!

burakemredlg

Kömür madencisi
Cıvıtma, sananada o çıkmayan kitabı atarım!

Chanly

Altın madencisi
ne desem nafile. raporlayıp geçeceğim.

Beratx adlı arkadaşın söylediği şeyi çalmadım, hatırlattım sadece. Ve vpn yoluyla tek bir bilgisayardan bu siteye bir çok hesapla girilebilir. yaşınız küçük olduğu için söyledikleriniz pek umrumda değil. en azından forumu kirletmek gibi bir amacım yok :) iyi günler diliyorum, bir daha ki etiketinizde şikayet edeceğim, bunuda belirtmek istiyorum.

bir sorununuz varsa da gelin sesli bir şekilde halledelim. illegal olmadığınıda kanıtlayabilirsin hem :)
discord: Smh#4642

Son düzenleme:

Beratx

Kızıltaş madencisi

Benim yazdığım şeyler seni alakadar etmez.

Son düzenleme:

Beratx

Kızıltaş madencisi
Merhaba, Öncelikle Ben ve halilbabaaa Ad Bulamadım'ın Arkadaşlarıyız, Ad Bulamadım, Halilbabaaa Ve Ben CraftRise Eksik Dosya Hatası Yaşanmadan Önce Çok Oynardık. Ama Hiç Minecraft Türkiye Forumuna Gelmezdik, Çünkü Direk Destek'den Yazabildiğimiz İçin Minecraft Türkiye Forumunu Gereksiz Düşündük. Sonra Eksik Dosya Hatası Başladı, Başka Sunucularda Oynadık Ama Aynı Değildi. Ve Oda Bize Bugün Minecraft Türkiye Hesabımızı Açmamızı Söyledi. Çünkü: Bizimde Böyle Hatalar Yaşamamızı İstemedi. Birde Eğer Neden Siz Vermiyorsanız Deme İhtimaline Karşılık Şunu Söyliyeyim: Biz Ona Vermeye Çalıştık Ama Olmadı, Discord'dan Ve Gmail'den Hatta Zoom'dan Bile Vermeyi Denedik Ama Olmadı :/
Destek sistemi, oyuncuların sorunlarını çözüme kavuşturmak için kurulmuş bir sistem. Gayet güzel ve adaletli bir şekilde cevap veriliyor, sorunları çözüyorlar. Eğer rahatsız oluyorsanız, size bu sunucuda oynama zorunluluğu verilmedi, sunucuda oynamak istiyorsanız fedakârlık göstereceksiniz.

Beratx

Kızıltaş madencisi
Merhaba, Öncelikle Ben ve halilbabaaa Ad Bulamadım'ın Arkadaşlarıyız, Ad Bulamadım, Halilbabaaa Ve Ben CraftRise Eksik Dosya Hatası Yaşanmadan Önce Çok Oynardık. Ama Hiç Minecraft Türkiye Forumuna Gelmezdik, Çünkü Direk Destek'den Yazabildiğimiz İçin Minecraft Türkiye Forumunu Gereksiz Düşündük. Sonra Eksik Dosya Hatası Başladı, Başka Sunucularda Oynadık Ama Aynı Değildi. Ve Oda Bize Bugün Minecraft Türkiye Hesabımızı Açmamızı Söyledi. Çünkü: Bizimde Böyle Hatalar Yaşamamızı İstemedi. Birde Eğer Neden Siz Vermiyorsanız Deme İhtimaline Karşılık Şunu Söyliyeyim: Biz Ona Vermeye Çalıştık Ama Olmadı, Discord'dan Ve Gmail'den Hatta Zoom'dan Bile Vermeyi Denedik Ama Olmadı :/
Senin indirdiğin dosya eksik veya sıkıntılı inmiş olabilir. Bilgisayar'ndan .craftrise yi ve diğer bileşenleri silip, site üzerinden tekrar yüklersen, böyle sorunlar yaşamassın diye düşünüyorum. Aynı konu üzerinden sohbet ederek, konuyu spam a düşürmeyin.

Son düzenleme: