Herobrine kaldırılmadı işte kanıt

MimoM03

Oduncu
Herobrine Minecraft Alpha sürümünden sonra kaldırıldı ve hadi kaldırılmadı diyelim, Herobrine öyle piknik yapar gibi ortalıkta gezmez (hem mobilsin saçma uygulamalardan indirmedim diyosun ama kanıt yok )

ne saçma bişey mojang bunun bir yalan olduğunu çoğu kez söylemişti hatta biraz ufak çaplı bir araştırma yaparsan bunun yalan bişey olduğunu anlarsın (y)😁

mayınkıraftçı tuna

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
Herobrine'ı gören ilk kişinin seedi 11 yıl sonra bulundu araştırıldı sonrada yalan olduğu kanıtlandı yazılışını söyleyemiyorum ama fotoşop yani sahteydi sonrada brocraft yayın yaptı onunda ne olduğunu biliyom ama ikisinden biri ya blok yada kapı herkes sahte dedi sonrada brocrafta itiraf etti yayın sahteydi ama ben niyese hala inanıyom madene giremiyom ve garip ses duyuyorum sahte ama tırsıyom genede.

Ekli dosyalar

HüseyinTR

Kütüphaneci
Herobrine'ı gören ilk kişinin seedi 11 yıl sonra bulundu araştırıldı sonrada yalan olduğu kanıtlandı yazılışını söyleyemiyorum ama fotoşop yani sahteydi sonrada brocraft yayın yaptı onunda ne olduğunu biliyom ama ikisinden biri ya blok yada kapı herkes sahte dedi sonrada brocrafta itiraf etti yayın sahteydi ama ben niyese hala inanıyom madene giremiyom ve garip ses duyuyorum sahte ama tırsıyom genede.
Herobrine gerçek değil, sadece mod ile gelebilir.